Lázně Velké Losiny

Losinské lázně

V oblasti Velkých Losin vyvěrají léčivé termální sirné prameny, kterých využívají proslulé a nejstarší moravské lázně v podhůří Hrubého Jeseníku. Termální prameny působí skvěle na pohybový aparát, nervovou soustavu a kožní nemoci, jejich teplota je okolo 36stupňů, proto balneoterapie je využita k léčebným vířivým, perličkovým a sirným koupelím. Prameny se napouští vnitřní bazén i venkovní koupaliště. Lázně vytváří skupina čtyř budov. Hlavní hotel Eliška poskytuje komplexní služby v budově. Hotel nabízí ubytování, restauraci s možností dietní stravy, kavárnu s letní terasou, kompletní balneoprovoz s nabídkou více jak 80 lázeňských a wellness procedur. Je zde i ordinace lékaře a zdravotní personál, vnitřní termální bazén, manikúra, pedikúra, kadeřnictví a kosmetika. Podobné služby poskytuje i sanatorium Šárka, lázeňská vila Gazárka, lázeňský dům Chaloupka a Wellness hotel Diana. V termálních lázních úspěšně pokračuje výstavba Termálního parku, který bude otevřen na podzim letošního roku. Můžeme se těšit na vnitřní i venkovní bazény, tobogán, wirlpool, sauny, masáže, restauraci a pět denních apartmánů. Maximální kapacita parku by měla být 1000 až 1300 lidí.

 • O nás

  Penzion Zlatý Potok se nachází v malebném prostředí Orlických hor a Jeseníků na území Králického Sněžníku. Zlatý Potok je půvabná vesnička ležící na úpatí hory Jeřábu, kterou protéká stejnojmenný potok, který ústí do blízké řeky Moravy.
 • Kontakt

  • Adresa
   Zlatý Potok 10
   788 33 Malá Morava
   Olomoucký kraj
   Česká republika
  • Provozovatel: Michaela Mahelová
  • Telefon
   (+420) 731 066 735
  • E-Mail
   zlaty-potok@seznam.cz

Společnost XO CZECH, s.r.o. je výhradní dovozce a distributor alkoholických nápojů moldavské značky KVINT. V nabídce jejich eshopu naleznete především kvalitní brandy VSOP, brandy XO, exkluzivní brandy, výjimečná moldavská vína, vodky VOLK a KVINTOFF nebo gin KVINT.